Licealiada w Unihokeju Chłopców pod patronatem Rektora PWSZ – finał wojewódzki

16.03.2018 Kategoria: Sport

W Centrum Sportowo-Dydaktycznym odbył się Wojewódzki Finał Licealiady w Unihokeju Chłopców, pod Patronatem Rektor PWSZ. W turnieju, który otworzył kanclerz PWSZ Lesław Siedlecki i dyrektor Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie Jacek Bigus, wzięły udział drużyny: II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku, ZS Nr 2 w Dębicy, ZST w Mielcu, CKZiU Nr 1 w Przemyślu, ZS w Lubaczowie. Zwycięzcą została drużyna II LO w Sanoku, II miejsce zajęli uczniowie ZS nr 2 w Dębicy, a III przypadło ZS nr 2 w Sanoku. Zdobywcy 1, 2 i 3 miejsca otrzymali puchary i medale ufundowane przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie, który był organizatorem zawodów. Nagrody wręczał dyrektor związku Jacek Bigus. Zwycięzca zawodów wyjedzie na finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 25-27 maja w Elblągu.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku.