Bazy EBSCO - szkolenie

19.03.2021 Kategoria: Wydarzenia

ZAPROSZENIE

W imieniu Biblioteki Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku oraz firmy EBSCO zapraszamy studentów oraz pracowników naukowych na bezpłatne szkolenie on-line: Jak efektywnie korzystać z baz socINDEX with Full Text The Philosopher’s Index Literary Reference Center Plus eBook Academic Collection na platformie EBSCOhost.

Szkolenie odbędzie się 23 marca br. o godzinie 15.00.

Na szkoleniu zostanie przedstawiona baza socINDEX with Full Text , The Philosopher’s Index, Literary Reference Center Plus, eBook Academic Collection oraz inne bazy EBSCO dostępne na platformie EBSCOhost.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo między innymi:

• Jak wyszukiwać artykuły za pomocą ekranu do wyszukiwania podstawowego i zaawansowanego
  • Jak pobierać i drukować artykuły
  • Jak sprawdzać dostępne czasopisma w bazie
  • Jak tworzyć bibliografię za pomocą dostępnych narzędzi
  • Jak korzystać z obszernej bazy książek cyfrowych eBook Academic Collection

Aktywne linki będą przesyłane z sekretariatów instytutów na adresy mailowe pracowników oraz dla studentów na adresy mailowe poszczególnych kierunków studiów.

zrz_soc_ind2_2021-03-16_112539.png