Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

 

Aktualności

Po raz piąty debata o pograniczach w PWSZ Sanok

13-09-2017

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku w dniach 14-16 września 2017 ma przyjemność zaprosić na piątą już edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Na pograniczach kultur i narodów”. Tegoroczne obrady przebiegać będę pod hasłem: „Wczoraj – dziś – jutro”.

            Tematyka obrad obejmuje bardzo szeroki wybór zagadnień, od problematyki gospodarczo-ekonomicznej, przez edukacyjną, społeczną, po historię, literaturę i kulturę. Konferencja ma charakter międzynarodowy, oprócz referentów z całej Polski (m.in. z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i oczywiście Sanoka), posłuchać będzie można wystąpień gości z ośrodków akademickich i badawczych z Ukrainy, Słowacji, Czech oraz Niemiec, Miejsce obrad: PWSZ, ul. Mickiewicza 21 budynek „A”.

            Organizatorzy zapraszają także na imprezę towarzyszącą – koncert zespołu SOUL pt. „Muzyczny dialog kultur w twórczości chóralnej Romualda Twardowskiego” przygotowany pod opieką dr Moniki Brewczak. Koncertu będzie można wysłuchać w sali z ikonami Muzeum Historycznego w Sanoku 14 września (czwartek) o godz. 17.30.

            Partnerami konferencji są: Centrum Polonistyczne Uniwersytetu Pedagogicznego im. Iwana Franki w Drohobyczu, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Muzeum Historyczne w Sanoku.

NA OBRADY I WSZYSTKIE WYDARZENIA WSTĘP WOLNY!

Szczegółowy program konferencji dostępny na stronie: www.pwsz-sanok.edu.pl/pogranicza

 

 

Pliki do pobrania

Program konferencji

wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok