Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

 

Aktualności

Dzień Otwarty PWSZ w Sanoku

16-03-2017

14 marca nasza Uczelnia kolejny raz „otworzyła swoje drzwi” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych podjęciem studiów w PWSZ w Sanoku.  Dla wszystkich chętnych  Uczelnia przygotowała bogatą ofertę warsztatów, pokazów, wykładów, quizów i prezentacji. Swoje stanowiska mieli studenci wszystkich kierunków, a także Samorząd Studencki, studenci obcokrajowcy i klub AZS. Pokazy odbywały się we wszystkich instytutach, mieszczących się zarówno w kampusie Uczelni przy ul. Mickiewicza jak i w Budynku C przy ul. Reymonta – siedzibie Instytutu Technicznego.

Do PWSZ Sanok  zawitali uczniowie z jedenastu szkół z Sanoka, Leska, Brzozowa,  Nowosielec a nawet z przygranicznych miast na Ukrainie. Łącznie uczelnię odwiedziło ponad pół tysiąca osób. Pytani o opinię, uczniowie i potencjalni studenci odpowiadali, że są zadowoleni, że mogli osobiście przyjść i zobaczyć, jak wygląda oferta dydaktyczna uczelni, w tym sale i ich wyposażenie. Cenna była też możliwość porozmawiania ze starszymi kolegami – studentami PWSZ. To lepszy sposób zapoznawania się z uczelnią niż tylko przez opis w ulotce. Dużą atrakcją był także orzeł – maskotka uczelni, z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Zanim jednak młodzież zdecyduje o wyborze dalszej drogi życiowej i kierunku studiów, czekają ją przygotowania do matury i sam egzamin dojrzałości. Trzymamy kciuki – powodzenia!

 

wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok