Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

 

Aktualności

Studencka konferencja naukowo-branżowa "Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata"

10-11-2017

Zakład Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku oraz Koło Naukowe "Hossa z nami się opłaca" zapraszają na Studencką konferencję naukowo-branżową „Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata”.

Obszary tematyczne konferencji:

- ekonomia

- zarządzanie

- technologie

- marketing i reklama

- społeczeństwo

- rozwój regionalny

 

Ideą konferencji jest stworzenie możliwości wymiany poglądów i badań na tematy związane z wyzwaniami gospodarczymi i społecznymi współczesnego świata pomiędzy studentami z różnych ośrodków akademickich. W konferencji będą mogli wziąć udział studenci studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z różnych kierunków i specjalizacji, co przyczyni się do interdyscyplinarnego spojrzenia na prezentowane zagadnienia. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2017 roku na terenie PWSZ w Sanoku. Termin nadsyłania publikacji: 30.11.2017 r. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji, a najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone. Organizatorzy przewidują wydanie monografii pokonferencyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na plakacie lub pod adresem: www.pwsz-sanok.edu.pl/instytut-spoleczno-artystyczny/zaklad-ekonomii/.

wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok